wtorek, 3 marca 2009

Już dawno temu chciałam zostać swoim kotem.


Na zdjęciu - Lutek. Lutek dużo śpi, ja też.
Właściwie to mam wrażenie, że mogłabym przespać całe życie.
Z różnych względów.

sobota, 21 lutego 2009

FFFFOUND! image bookmarikng



Zapomniałam się pochwalić, że trafiliśmy (ja i Błażej) na prestiżową stronkę FFFFOUND! (i to wcale nie po znajomości). Oczywiście wylądowaliśmy tam za oryginalność tatuaży B., a nie za to, że zrobiłam zajebiste zdjęcie, ale co tam, i tak jestem dumna i blada :D
Tu dowód --->
A strona jest naprawdę wypasiona i pełna zajebistych inspiracji. Polecam :)

piątek, 20 lutego 2009

Jak widać na załączonym obrazku nocycepcja też mi siadła. Przedwczoraj.


www.szolcart.com --->

"Zmysły" - XVI akcja GTWb . Ja mam tylko dwa :)

Zmysł smaku

oraz zmysł somatyczny pozwalający na odczuwanie temperatury

wtorek, 17 lutego 2009

czwartek, 12 lutego 2009

poniedziałek, 9 lutego 2009

sobota, 7 lutego 2009

Krótka opowieść o kocie, który złowił wieloryba





Choć dokończenie malowania mojej ściany było ponoć postanowieniem noworocznym Błażeja, to zupełnie nieświadomie ubiegł go w tym Endrju. Przy okazji podrzucił kolejnego kota :) Dziękuję!
Cat by ~aristoss
Design by Flying Mouse

Ciekawostka: Błażej nazywa ten kolor: "kolorem wściekłej nadziei" :D

czwartek, 5 lutego 2009

środa, 4 lutego 2009

W szczególności dla Joanny K.,


ale także dla wszystkich, którym tęskno do wiosny.

sobota, 31 stycznia 2009

42 urodziny Pana














Wystarczy aparat, trochę alkoholu i proszę :) Niezaprzeczalną gwiazdą imprezy nie był jednak nasz szanowny solenizant - tylko koleżanka w turbanie. Szkoda, że Pata tak szybko zniknęła. Przydałaby się.
Foto by Jagna, Dobrochna i ja. Chyba ;]



poniedziałek, 26 stycznia 2009

Taka tam.. cerata :D



Muszę wybrać kawałek. Na rękę :D

sobota, 24 stycznia 2009

:D

czwartek, 22 stycznia 2009

Specjalnie dla Olgi!



To kolejna rzecz znaleziona podczas likwidacji pokoju. Również i tym razem mnie powaliło: na zdjęciu kawałek "załogi" z którą szwędałam się jakieś 15 lat temu: Moryto, Pulower (wtedy moja wielka miłość, aktualnie w Chicago - chyba...) i Szkolga.
Dobry moment na publikację, bo ta sympatyczna dziewczynka w okularach obchodzi dziś 32 urodzimy! :) Przez te lata niewiele się zmieniła :) Najlepszego kochana! :*)

wtorek, 20 stycznia 2009

Zdjęcia związane z XV akcją GTWb

---> Powrót do przeszłości

Zdjęcia powstałe w grudniu. Podczas wizyty w rodzinnym mieście wpadłam odwiedzić babcię. Tym razem nie zapomniałam aparatu. Miejsce mojego dzieciństwa, właściwie nie zmienione, jakby czas się zatrzymał. Sypialnia z lalkami i wyszywanymi poduchami, łazienka z gazetą do podcierania tyłka... tylko babcia jakby już nie ta sama.





piątek, 16 stycznia 2009

środa, 14 stycznia 2009

Przebierz się za pirata i odpisz



W domu rodzinnym likwidowany jest mój pokój, musiałam sprzątnąć swoje śmieci. Dzięki tym porządkom znalazłam całkiem sporo ciekawych materiałów. Oto pierwszy z nich - list do mojego byłego chłopaka, Michała, napisany przez mojego brata Roberta (miał wtedy 8 lat)

wtorek, 6 stycznia 2009

"The Boss"

"The Boss"
Wideo wysłane przez aristossfilms

Kolega robi takie fajne :)

sobota, 3 stycznia 2009

Sen


Dziś śniło mi się, że zabiłam Jezusa. Za to chcieli mnie ukrzyżować na rusztowaniu. Zrobili nawet krzyż z jakiś rur :D