środa, 26 września 2012

Warszawa to bardzo nowoczesne miasto.


Pozdrowienia z Korabiewic od świnki Pepy.


Olgusia i to dla Ciebie :) Zapomniałam, że przecież FB już nie masz, a ta fota zrobiła tam niemałą furorę ;)

wtorek, 25 września 2012

Dla Szkolgi :)


Startujemy! ;]

poniedziałek, 24 września 2012

Nie mam czasu, znowu.

W listopadzie może gdzieś pojadę, a może w grudniu, a może nie, a jak nie to posiedzę w schronisku, jednym czy drugim. Późna jesień - będzie bosko.

środa, 29 sierpnia 2012

Dom

Szukam mieszkania do wynajęcia - 2 pokoje, podobnej wielkości, Praga Południe lub Północ. Bez ciśnienia, nie na już, ale jakbyście coś widzieli pls o info.

wtorek, 14 sierpnia 2012

Zuzka

      Wróciłam z drobnych wakacji i ogarniam się z fotami. Przywiozłam sporo zdjęć dzieci oraz  robotników.

czwartek, 26 lipca 2012

Maj we Wro





Tańcz głupia, tańcz.


czwartek, 12 lipca 2012

środa, 11 lipca 2012

Faith No More




Poznań 4 lipca 2012.

poniedziałek, 9 lipca 2012

niedziela, 8 lipca 2012

Józefów





czwartek, 5 lipca 2012



wtorek, 12 czerwca 2012

poniedziałek, 4 czerwca 2012

poniedziałek, 28 maja 2012

Pani Monika

Pracuje w schronisku w Celestynowie, zajmuje się m.in. kociarnią. Jest niebywała, jak z resztą wszyscy tam zatrudnieni. Kiedyś poświęcę może więcej uwagi pracownikom, są zdecydowanie ciekawsi :)

wtorek, 1 maja 2012

Moje miasto